
Korisnici centralnog grijanja u Banovićima danas imaju hladne radijatore.
Zbog kvara na izmjenjivaču došlo je do prekida u isporuci toplotne energije, saznajemo u JP Toplana Banovići. Radi se na otklanjanju kvara, a normalizacija sistema očekuje se po okončanju radova.