Za razliku od prethodnog dana banovićka policija je u proteklih 24 sata imala nešto manje posla. Zabilježena su četiri ostala događaja po kojima su postupali. Policija nastavlja sa pojačanim kontrolama učesnika u saobraćaju. Danas će se u ulici Armije Republike BiH od 14:00 do 16:00 sati vršiti kontrola korištenja mobilnog aparata.
Vatrogasci su intervenisali zbog deponije smeća koja gori u Garićima. Deponija je još uvijek aktivna, kažu u VJ Banovići. Iz šumarstva dolaze informacije da je pod kontrolu stavljen požar u Seoni.
U hitnoj službi Doma zdravlja Banovići na pregled su se javila 62 pacijenta od kojih je 11 upućeno u UKC Tuzla. Pružene su 102 usluge medicinara. Isporuka toplotne energije prema korisnicima centralnog grijanja u Banovićima je redovna, saznajemo u JP Toplana.
Jutros u 7:00 sati temperatura 9 celzijusovih stepeni.