VODA ZA PIĆE NEISPRAVNA !!!

Iz JP Vodovod i kanalizacija d.o.o. Banovići dobili smo obavijest o neispravnosti vode za piće:

Obavještavaju se korisnici koji se vodom snabdijevaju sa gradskog vodovoda da zbog kvara na sistemu za hlorisanje, voda nije ispravna za piće, ali se može koristiti u druge tehničke svrhe.

Normalizacija i otklanjanje kvara očekuje se u toku dana.

O ispravnosti vode za piće naknadno ćemo vas obavijestiti.”

Komentariši

Vaša email adresa neće biti objavljivana. Neophodna polja su označena sa *