Iz JP Vodovod i kanalizacija d.o.o. Banovići dobili smo obavijest o neispravnosti vode za piće:
Obavještavaju se korisnici koji se vodom snabdijevaju sa gradskog vodovoda da zbog kvara na sistemu za hlorisanje, voda nije ispravna za piće, ali se može koristiti u druge tehničke svrhe.
Normalizacija i otklanjanje kvara očekuje se u toku dana.
O ispravnosti vode za piće naknadno ćemo vas obavijestiti.”