U HITNOJ SLUŽBI BANOVIĆKOG DOMA ZDRAVLJA ROĐENA ZDRAVA MUŠKA BEBA

Bilo bi lijepo zaviriti u evidenciju banovićkog Doma zdravlja te pokušati pronaći kad je posljednji put u ovoj ustanovi rođena beba. No, dok se kakav radoznali hroničar ne zagnjuri u knjige “starostavne”, evo nama lijepe vijesti: Dežurna ekipa hitne medicinske pomoći banovićkog Doma zdravlja u sastavu dr. Adnan Grabić, specijalista urgentne medicine, medicinska sestra Mirsada Saletović, medicinar Edis Čamrković i vozač Selmir Demirović, pamtit će ovu noć jer su uz pedesetak intervencija imali i jednu lijepu, prelijepu: rođena je zdrava muška beba. Sretna majka također je zdrava. Radost i osmijeh na licima svih aktera ovog rijetko lijepog događaja govore sve. Evo nama najljepše moguće čestitke za Dan općine. Čestitamo ponosnim i sretnim roditeljima, a čestitamo i dežurnom osoblju Službe hitne medicinske pomoći banovićkog Doma zdravlja.

Tekst: SB

Foto: screenshot

Komentariši

Vaša email adresa neće biti objavljivana. Neophodna polja su označena sa *