Udruženje gluhih i nagluhih općine Banovići održalo drugi kurs znakovnog jezika

Cilj kursa jeste da se što više čujućih osoba osposobi za osnovno komuniciranje sa gluhim osobama. Nakon kursa Udruženje gluhih i nagluhih osoba dodijelilo je diplome zaslužnim pojedincima. Iz Udruženja su uputili zahvalnost svima koji su podržali ovakav oblik edukacije i izrazili nadu da će lokalna zajednica nstaviti podržavati njihove napore da olakšaju život gluhim i nagluhim osobama.

Komentariši

Vaša email adresa neće biti objavljivana. Neophodna polja su označena sa *