MLADI BANOVIĆKI FUDBALERI OTPUTOVALI U BARCELONU

Pretpioniri i pjetlići FK Budućnost Banovići otputovali su u Barcelonu. U katalonskoj prijestolnici odmjerit će snage sa vršnjacima španjolskog velikana RCD Espanyol.

Neka je sretno mladim banovićkim fudbalerima i rukvoodstvu FK Budućnost Bnovići.

Komentariši

Vaša email adresa neće biti objavljivana. Neophodna polja su označena sa *