Streljački invalidni klub Banovići na Šestoaprilskom turniru u Sarajevu ponovo sa odličjem

Jučer je u Sarajevu, povodom Dana oslobođenja, održan 22. Šestoaprilski turnir u streljaštvu za osobe sa invaliditetom u kome su učešće uzele ekipe iz Bosne i Hercegovine. Streljački invalidni klub Banovići nastupio je u sastavu: Damir Softić, Safet Đerzić, Mensur Bojić, Rifat Pozderović i Hajro Bečić. Najbolji rezultat turnira od 185 krugova postigao je naš takmičar Hajro Bećić, a Mensur Bojić ostvario je svoj najbolji rezultat od 179 krugova. Čestitamo ekipi na trudu i zalaganju i na izvrsnim rezultatima.

Komentariši

Vaša email adresa neće biti objavljivana. Neophodna polja su označena sa *